2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Araştırmalar » Çankırı İçin Düşünüyorum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÇANKIRI GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumÇANKIRI GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hikmet ozdemir Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge
Çankırı Milletvekili - 22. Dönem

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: ÇANKIRI GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
    Gönderim Zamanı: 15.03.2006 Saat 14:59

ÇANKIRI'YA KURULACAK OLAN

FAKÜLTELER İLE İLGİLİ OLUMLU GELİŞME

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde sayın Valimizin gayretleri neticesinde Gazi Üniversitesi Rektörü beraberinde bir heyet ile Çankırı'mızı ziyaret etmiş ve Güzel Sanatlar Fakültesi ve İktisadi İdari Bsilimler Fakültesi ile ilgili bir etüt çalışması yaparak olumlu izlenimlerle Çankırı'dan ayrılmışlardı.

14.3.2006 Salı günü TBMM'de görüştüğümüz Rektör Sayın Prof.Dr.Kadri YAMAÇ kurulması planlanan iki fakülte ile ilgili Çankırı'dan olumlu izlenimlerle döndüğünü bir kez daha ifade etti. Bu fakülteler ile ilgili Gazü Üniversitesi Senatosundan gerekli kararların önümüzdeki günlerde alınabileceğini ve bir an önce YÖK'e göndereceklerini beyan etti.

Bizler de Milletvekilleri olarak bu kararın arkasında olduğumuzu ve siyasi iradenin her kademede desteğinin tam sağlanacağını vurgulayarak ilimiz halkının 7 den 70 bu fakültelere ve Üniversite konusuna odaklandığını ifade ettik.

Çankırı Üniversitesi için altyapı çalışmalarından biri olan Fakülteler için her kesim üzerine düşeni yapmaya gayret sarfetmektedir. Bu vesile ile Gazi Üniversitesi yetkililerine Güzel Sanatlar Fakültesi için hemen Taş Mektebin verilebileceği taahhüt edilmiştir. En büyük sıkıntılarımızdan olan yer ve bina eksiklerimizi bu ve benzeri binalarımız ile kapatma yoluna gidiyoruz. Ayrıca İl Genel Meclisinin Valiliğimize Üniversitenin altyapı çalışmaları için harcanmak üzere ödenek kullandırması kararı da olumlu bir karar olmuştur.

İnşaallah önümüzdeki günlerde alınacak Senato Kararı YÖK'e gönderilecek ve daha önce ilimizi ziyaret eden YÖK Başkan ve Başkan Yardımcılarının da ifadelerinin samimiyetine dayanak YÖK'ün onayı sonrası hükümete gelecek olan kararın en fazla 45 gün içersinde Bakanlar Kurulu'ndan çıkartarak Fakülteleremizi hayata geçirebileceğiz.

Eğitim sistemimize, Çankırımıza ve Tüm halkımıza hayırlı olması dileklerimle saygılar sunarım.

Prof.Dr.Hikmet ÖZDEMİR

Çankırı Milletvekili

Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.03.2006 Saat 16:58

Bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler Sayın Vekilimiz;

Geçmiş yıllarda ve aylarda yaşadıklarımızdan ders alarak, bu konuda aşama aşama "FİKRİ TAKİP" yapmak istiyoruz.

Bu nedenle;

1-Gazi Üniversitesi senatosu hangi tarihde bu konuyu görüşecek?

2-YOK Gazi Üniversitesinden gelen bu kararı hangi sürede, kaç ayda görüşüp karara bağlayacak?

Özellikle bu ikisinin zamanlarını öğrenmek istiyoruz.

Biz bu konuyu "FİKRİ TAKİP" yapmak istiyoruz. Bu güne kadar hayallerimizle çok oynadılar. 

Daha önce olduğu gibi; Gündem yoğunluğu nedeniyle veya herhangi sudan bir sebeple, Çankırı hakkında alınacak kararların Gazi Üniversitesi Senatosundan veya YOK yönetim kurulundan çıkmaması, ertelenmesin durumunda, "gerekçeli kararı" öğrenmek isteriz.

Senato ve YOK kararlarını aşabirsek, Siz vekillerimiz sayesinde Bakanlar kurulu aşamasını kolay geçeceğimize inanıyoruz.  

O nedenle bu konudaki hassasiyetimizi dikkate almanızı rica ederiz. Aksi olursa da "sert söylemimiz" için şimdiden özür dileriz. 

On beş yıldır Üniversite, fakülte diye çok bekledik. Lütfen bu talebimizi mazur görün.

Ülkeye hizmet etmekle görevli olanlar, lütfen biz Çankırılılar'a "ön yargılı" olmasınlar. Çünkü bu onların görevi. Çankırı da Türkiye'nin bir ili, hemde önemli bir ili. Bıçak kemiğe dayandı artık. Bundan sonra hiç bir mazeret duymak istemiyoruz. Bu söylediklerimiz Çankırı ya yapılacak tüm hizmetler için geçerlidir. Bu gün gündemde fakülte var. Yarın başka bir şey olacak. Hizmetle görevliler artık ÇANKIRI'yı, ÇANKIRILI'yı önemseyecek...

Çünkü; BAŞKA ÇANKIRI YOK...!  

Saygılarımızla...

İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
kanibey Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.03.2006 Saat 12:39

BEKLENTİLER DEVAM EDİYOR

Daha önceki yıllarda birçok defa Ankara Üniversitesi senatosunun Çankırı'da kurulması düşünülen bir iki fakülte kararı çıkartığını ve O zamanlar YÖK'e gönderdiğini basından ve internet sitelerinden okumuştuk.Ankara Üniversitesi yetkililerinin de her Çankırıya gelişlerinde aynı yönde beyanatları yerel bsına da yansımıştı.Bu durumda o haberler mi asılsızdı yoksa bu kararlar YÖK'ten mi dönmüştü? Bu konuda özellikle Ankara Üniversitesi ve o dönem sorumlulukları olan, bu işin içinde olanların Çankırı halkına bir açıklama borcu var.Ankara Üniversitesi bu işten çekildi mi? Ankara Üniversitesi sorumluluk alanı içinde olan Çankırı'daki yüksek öğretim kurumları konusunda neler düşünüyor?Çünkü şu anda Çankırı'daki Orman Fakültesi ve ÇMYO, ÇSMYO bu üniversiteye bağlı.Ankara üniversitesi bu konuda niçin sessiz ve hiçbir girişimde bulunmuyor?Bu konular diğer üniversitelere kalıyor?Ankara Üniversitesinin Çankırıya bakış açısı ne?Sorumlu üniversite dururken fakülteler için niçin başka üniversitelerin kapısı çalınıyor?Ankara Ünbiversitesinin ilimize karşı bir vefa borcu yok mu acaba?Adı geçen üniversitelerden daha mı güçsüz, etkisiz?Ankara Üniversitesine bağlı Çankırı'daki yüksek öğrenim kurumlarının yetkilileri, dekanları, müdürleri rektörlükle bu konuları görüşüyorlar mı?Ankara üniversitesinin bu konudaki görüşlerini bizimle paylaşmak istemezler mi acaba?Bu konuda Ankara Üniversitesi niçin sağır kalıyor?Bunları bir Ankara Üniversitesi mezunu olarak yazma ve sorma hakkımın olduğunu düşünüyorum.Bu duyarsızlığa çok üzülüyorum.Bu sorularımın muhataplarının cevap vermeyeceklerini bile bile yine de burada yazmaktan kendimi alamıyorum.

Benim uzun yıllar boyu yapılmayanların çok kısa bir zamanda yapılacağına dair inancım maalesef yok. Çünkü verilen sözlerin hep fos çıktığına o kadar çok şahit olduk ki!Hem geçmişte hem de bugünlerde.Bürokrasi Çankırımıza bu konuda ve başka konularda hep engel oldular ve bundan sonra da bunun kolay kolay değişmeyeceği düşünüyorum.İnşallah benim düşüncelerim en kısa zamanda yapılan işlerle boşa çıkarılır.

Merak bu ya, Çankırımıza niçin illa da Güzel Sanatlar Fakültesi? Niçin teknik bir fakülte değil?

Bu arada hem milletvekillerimizin hem de valimizin bu konudaki son zamanlardaki yoğun girişimlerini ve çalışmalarının da takdir ettiğimizi belirtmeliyiz.Bizim tepkimiz iligili üniversitelerin, YÖKün ve Ankaradaki ilgli bürokratların yıllardır halkımızı ve tabiiki yetkililerimizi oyalamalarınadır.

Haydi hayırlısı.

Selam ve saygılarımla.

Osman ÇİĞDEM
Yukarı Dön
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.03.2006 Saat 23:15

----- Original Message -----

Sent: Tuesday, March 21, 2006 10:23 AM

Subject: 4982 Bilgilendirme Yasası

Sayın EROL İLHAN

Gazi Üniversite Senatosu, Çankırı ya kurulması düşünülen  fakülteler hakkında hangi tarihte toplanacak? Bu toplantının sonuçlarını ne zaman, ne şekilde öğrenebileceğiz?

Bu konuda 4982 sayılı bilgilendirme yasası gereğince, bilgi edinmek istiyorum. Saygılarımla.

İbrahim Zencirci

Vatandaşlık No:................

Adres:Akdeniz cad. Akdeniz İş hanı N0:5/311 35210-Pasaport/İZMİR

Tel:0.232.446 19 89

izencirci@yahoo.com

Kimden:

"Engin SERT" <enginsert@gazi.edu.tr> 
Kime: izencirci@yahoo.com
Konu: RE: 4982 Bilgilendirme Yasası
Tarihi: Thu, 23 Mar 2006 15:53:20 +0200

Sayın İbrahim ZENCİRCİ,

Konu hakkında henüz bir tarih belirlenmemiştir. Söz konusu konu hakkındaki gelişmeler üniversitemiz web sitesinde ve basın yayın organlarına bildirilmek suretiyle ilan edilecektir. Bilgilerinizi rica ederiz. 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ EDİNME BİRİMİ

İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
İsa ÇİÇEK Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.03.2006 Saat 13:49

AK Partili vekil ödülü reddetti
AK Parti Balıkesir Milletvekili Edip Uğur, kentte yayın yapan bir radyo tarafından kendisine verilen, ''Yılın En İyisi'' ödülünü kabul etmedi.
24 Mart 2006 15:06

Alınan bilgiye göre, radyo kanalının, ''Balıkesir'e tıp fakültesi
kazandırmak için büyük çabaları nedeniyle''
AK Parti milletvekilleri; İsmail Özgün, Ali Osman Sali, Ali Aydınlıoğlu ve Turhan Çömez'le birlikte ''Yılın En İyisi'' seçilen Edip Uğur, ödülü reddetti.

Uğur, radyonun yönetim kurulu başkanı Turgut İnal'a gönderdiği
mesajda, şunları kaydetti:

''Milletvekili olarak vatandaşın bana tevdi ettiği emanetin gereğini yaparak, onların teveccühünü boşa çıkarmama gayreti içinde görev yapıyoruz. 'Halka hizmet hakka hizmettir', özdeyişini iş ve
siyaset hayatının temel felsefesi kabul etmiş, bütün faaliyetinin omurgasına yerleştirmiş biri olarak, sarf ettiğimiz gayretin halkın ve hakkın katında en anlamlı ve yeterli karşılığını bulduğuna inanıyorum.

Bunun hiçbir berat ve plaketle belgelenmesi mümkün olmadığı gibi, ayrıca gereği de bulunmamaktadır.

Hangi kurum ve kuruluş olursa olsun ölçeni ve ölçüsü belirsiz muhayyel ödüllendirilmelere prensip olarak
sıcak bakmıyorum. Ayrıca, böyle bir beklenti içinde de değilim.''

aa

Y O R U M S U Z

Saygılarımla,
İsa ÇİÇEK
Yukarı Dön
hikmet ozdemir Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge
Çankırı Milletvekili - 22. Dönem

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.04.2006 Saat 16:00
ahmetgulsen
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Resim

İkamet (bulunduğunuz şehir): Kayseri
Aktif Durum: Pasif
Gönderilenler: 154
Gönderen: 03-04-2006 Saat 12:25 | Kayıtlı IP Bu mesaj kurallara aykırıysa buradan yöneticileri bilgilendirebilirsiniz. Alıntı ahmetgulsen

Milattan Sonra İlk Müjde

Çankırı Valiliği Basın Biriminden aldığımız müjdeli haberi ilginize sunuyorum.

Gazi Üniversitesi, Çankırı’ya Güzel Sanatlar Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi kurulması için Senatodan karar çıkardı. Cuma günü yapılan Senato toplantısında Gazi Üniversitesi Senato Üyeleri oy birliğiyle Çankırı’ya kurulacak fakülte kararlarını kabul etti.

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Kadri Yamaç, Çankırı Valisi Ali Haydar Öner’i bugün(03/04/2006) sabah saatlerinde telefonla arayarak müjdeyi verdi. Gazi Üniversitesi’ne bağlı Çankırı’da eğitim hizmeti verecek Güzel Sanatlar Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin kurulmasına ilişkin kararın 31 Mart 2006 Cuma günü yapılan Senato toplantısında oy birliğiyle kabul edildiğini kaydeden Yamaç, görüşmesinde Vali Öner’le gelişmeler hakkında fikir teatisinde bulundu.  

Çankırı Valisi Ali Haydar, İlimizdeki anlayış birliğinin sağladığı bu aşamanın, YÖK ve Hükümet tarafından da kabul görmesini beklediklerini belirterek, “Çankırı’nın Üniversite altyapı kriterlerini tez zamanda tamamlayacağı inancındayız. Bu sürece katkıda bulunan Gazi Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Kadri Yamaç ve Senato Üyelerine, İlimizdeki kamu kuruluşlarına, siyasetçilerimize, yerel yöneticilerimize, sivil ve mesleki toplum örgütleriyle Çankırılı Yurttaşlarımıza şükranlarımızı sunarız” dedi. 

Baho Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.04.2006 Saat 19:48
Hayırlı Uğurlu Olsun Şehrimize Umarım Daha Niceleri Olur..
Legend's Never Die
Yukarı Dön
batuhan6945 Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.04.2006 Saat 18:24
TÜM ÇANKIRMIZA HAYIRLI OLSUN ÜNİVERSİTE İÇİN ATILAN BÜYÜK BİR ADIM İNŞALLAH ÇANKIRIMIZA AİT BİR ÜNİVERSİTEMİZDE OLUR
fm18_dj_batuhan
Yukarı Dön
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.04.2006 Saat 12:55

From: ibrahim zencirci [mailto:izencirci@yahoo.com]
Sent: Friday, April 07, 2006 10:21 AM
To: enginsert@gazi.edu.tr
Subject: Bilgilendirme yasası gereğince...

Sayın Engin SERT

Gazi Üniversitesi Senatosunun 31 Mart 2006 tarihindeki toplantıda Çankırı'ya açılması düşünülen, İkdisat ve Güzel Sanatlar Fakültesleri hakkında karar aldıklarını resmi olmayan kaynaklardan öğrendik.  Alınan bu kararın bir kopyasını elektronik posta adresimize göndermenizi 4982 sayılı Bilgilendirme Yasası gereğince arz ederiz.  

Ayrıca daha önceki sorularımıza kısa sürede verdiğiniz cevap nedeniyle, şahsınıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

İbrahim ZENCİRCİ

izencirci@yahoo.com 

Akdeniz Cad. Akdeniz İş Hanı N0:5/311       35210   Pasaport/İZMİR

Kimden: "Bilgi Edinme Birimi" <beb@gazi.edu.tr>  
Kime: "'ibrahim zencirci'" <izencirci@yahoo.com>
Konu: RE: Bilgilendirme yasası gereğince...
Tarihi: Tue, 11 Apr 2006 14:30:00 +0300

Sayın İbrahim ZENCİRCİ, 

Üniversitemiz senatosu 31.03.2006 tarih ve 2006/28 sayılı karar ile Çankırı iline İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi kurmaya karar vermiş ve YÖK’e bildirmiştir. Söz konusu karar örneği bilgisayar ortamında bulunmadığından yollayamıyoruz. Bilgilerinizi rica ederiz.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ EDİNME BİRİMİ

Düzenleyen i.zencirci - 11.04.2006 Saat 13:24
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.04.2006 Saat 18:29

Gazi Üniversitesinin internet sayfasından...YORUMSUZ

İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNLARI İŞSİZ

(Lütfen aşağıdaki link'i tıklayın)

http://www.gazihaber.gazi.edu.tr/index.php?islem=detay&i d=94

İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
DavutS Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.04.2006 Saat 09:54

Hayırlı olmasını temenni ederim...

@Sn Zencirci

Üniversitenin tek amacı her mezununa iş bulmak olmamalı, üniversite bir bilim yuvası olarak faaliyet göstermelidir.

Kaliteli eğitim alan herkes zorlansada iş bulabilirler inancındayım.

Saygılarımla

Geçen Gün Ömürdendir Ömrümüzü Boş Şeylerle Geçirmeyelim
Yukarı Dön
kavakli Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.04.2006 Saat 19:54
Açılacak fakülte sadece iktisat mı, yoksa idari bilimlerde var mı? Ayrıca sadece iktisat fakültesi mezunları değil, birçok fakültenin mezunları işsiz durumda. İş bulanların çoğu da işlerin memnun değillerdir. Bizde şöyle bir olay da var, herşey özelleşsin deriz ama iş konusuna gelince herşeyi devletten bekleriz. İşsizlik farklı bir konu, bu işi uzmanlarına bırakmak lazım.

Burada önemli olan verilecek eğitimin kalitesidir. Üniversite ve fakültelerin amaçları sadece alanlarında uzman mezunlar vermek olmamalı, ne yaptığını ve ne istediğini bilen bireyler yetiştirebilmek olmalıdır. Bu da ayrı bir tartışma konusu.

Umarım bu fakülteler Çankırı'mıza hayırlı olur ve farklı bir çehre kazandırır.
Hamdi KAVAKLI
Yukarı Dön
Koray ÇAM Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.04.2006 Saat 00:42

Gerek lise, gerekse üniversite... Hangi okul mezunu olursa olsun insanlarımızın kendilerini, sosyal ortamlara ve hayatın gerçeklerine hazırlamaları ve bocalamamaları.

Geçtiğimiz günlerde henüz 8 yaşındaki oğlumu, "ödev yapmamak, ders çalışmamak, kitap okumamak ve yazı yazmamak, ufakta olsa sorumluluk taşımamak" şikayetlerimizle psikoloğa götürdük. Doktor bana, "niye okumasını istiyorsunuz?" sorusunu yönelttiğinde, "hayatını kurtarmasını, bir iş ve meslek sahibi olmasını arzuluyoruz" cevabını verdim. Doktorun buna karşılık verdiği cevabı ise benim yıllar öncesinde savunarak uygulamaya koyduğum hareketime eşdeğer olmuştu: "Siz üniversiteyi bitiren her insanı başarılı mı sanıyorsunuz? İntihar eden insanların büyük bir bölümü üniversite mezunudur. Çocuklar aile baskısı ile okuyup üniversite diploması alıyorlar. Oysa hayatın gerçekleri ile tanıştıklarında gördüklerinin hiçbirisi onların hayallerindeki gibi olmuyor ve intiharı tercih ediyorlar. Bırakın çocuğunuz sizin zorlamanızla okumasın. Önemli olan hayatın gerçekleri ile yüzleştiğinde başarılı olması. Serbest bırakın kendi yolunu kendisi çizsin."

Bugün üniversite mezunları içerisinde sadece İktisat Fakültesi mezunları değil, Orman Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Veteriner Fakültesi... vb. birçok fakülte ve yüksek okul mezunu işsiz dolaşmaktadır. Bunların yanısıra ekmeğini devletin kapısında aramayıp, gerek özel şirketlerde ve gerekse kendi işlerinde başarılar sağlayan binlerce insanımız vardır.

Benim temennim, Çankırı da kurulacak olan fakültelerimizin ve gelecekte "Çankırı Üniversitesi" nin hayata atıldıklarında başarılı olabilecek, sosyal kişilikli insanlar yetiştirmesidir. Devlette çalışmayan insanlarımız kendilerine işsiz gözüyle bakmamalıdır.

Sevgi ve saygılarla...

Koray ÇAM
Yukarı Dön
kavakli Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.04.2006 Saat 11:31
Teşekkürler. Oldukça güzel bir örnek vermişsiniz. Maalesef insanlarımızın çoğu eğitimin sadece okulda olduğuna inanıyor, ne kadar çok diploman varsa o kadar başarılı kabul ediliyorsun. Ne yazıkki günümüzde okul eğitimden daha çok öğretim amaçlıdır. Eğitime dair fazla birşey verilemiyor. Çünkü, çocuklar okulda girdikleri andan itibaren kendilerini bir sınav maratonunda buluyorlar, sonra o dersane senin o kurs benim koşturup duruyorlar. Sürekli bir maratonda yer alıyorlar ve genelde onların ne istediği dikkate alınmıyor bile. Taki üniversiteye gelinceye kadar durumun ciddiyetini anlayamıyorlar. Bazen durumun önemini üniversite bittiğinde bile kavrayamıyorlar. Ortada ne istediğini bilmeyen, kendini güveni olmayan bir sürü üniversite mezunu oluyor. Sırf üniversite mezunu olayım diye istemediği fakülte ve bölümden mezun olan ve bu işi asla yapmayacak bir sürü üniversite mezunu var.

Eğer birgün Çankırı'mızda üniversitemiz olursa; bu üniversite bir lise görünümünden uzak, sosyal ve kültürel etkinliklerle öğrencilerin kendilerini anlamalarını sağlayan ve hayattan ne istediğini bilen mezunlar veren bir üniversite olur.

Saygılarımla
Hamdi KAVAKLI
Yukarı Dön
BİRCAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.02.2007 Saat 13:21

ben kastamonudan yazıyorum.lutfen guzel sanatlar fakultemızı bır an once acın.ben ud calıyorumçve cevremde benım gıbı bırsuru arkadas var.sanat muzıgı yapıyoruz.bu sekılde harcanmak ıstemıyoruz.bunu egıtımlı bır sekılde yapmak ıstıyoruz.hocalarımız ve bızler beklıyoruz.lutfen acınnnn.lutfenn.bız yeteneklı genclerın elınden tutun....çok sabırsız ve uzgunuz artık

Yukarı Dön
BİRCAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.02.2007 Saat 13:44

daha sımdı okudum haberınızı.yıne ben .bircan kastamonudan.lanet olsun neden guzel sanatlar fakultemıze sadec resım ve grafık bolumu aclılıyor.çok buyuk ayıp ettınız bız muzıkcılere.bukadar umutlanmısken hemde.resım oluyrsa bırde muzık olabılırdı.kolaya kacıyorsunuz dımı.çok yazık çookkk...cok sagolun yaa

Yukarı Dön
Hasan ALTUN Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.02.2007 Saat 15:51

İnşallah Çankırı'mızda Eğitime öncü bir şehirimiz olur.Açıkcası çok önemli bir adım.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek