2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Araştırmalar » Çankırı İçin Düşünüyorum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÇANKIRI HASTANESİ’NDE SON ADIM
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumÇANKIRI HASTANESİ’NDE SON ADIM

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hikmet ozdemir Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge
Çankırı Milletvekili - 22. Dönem

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: ÇANKIRI HASTANESİ’NDE SON ADIM
    Gönderim Zamanı: 14.03.2006 Saat 16:02

ÇANKIRI HASTANESİ'NDE SON ADIM

Çankırı ilimizi yakından ilgilendiren ve hakkında çeşitli değerlendirme ve yorumların yapıldığı Çankırı Devlet Hastanesi yeni binası ile ilgili durum uzun zamandır Çankırı Milletvekilleri olarak bizler ve kamuoyu tarafından yakından takip edilmekteydi. Hatırlanacağı gibi Çankırı Devlet Hastanesi yeni bina inşaatı Sağlık Bakanlığı ve müteahhit firma arasında ortaya çıkan bazı anlaşmazlıklar sebebiyle durmuştu. Tabi bu durum Çankırı'daki sağlık hizmetlerinin daha rahat, güzel ve modern bir ortamda verilmesini de olumsuz etkilemekteydi. Ayrıca bilindiği gibi konunun yargıya intikali ile de bir bekleme süreci yaşadık.

Bu bağlamda bizler Çankırı Milletvekilleri olarak Sağlık Bakanı, Bakanlık bürokratları ve ilgili müteahhit firma yetkilileri ile bir araya gelerek bir anlaşma yapılmasını sağladık.Varılan anlaşmaya göre müteahhit firma 1 Nisan tarihinde tekrar inşata başlayacak ve Haziran sonunda inşatı bitirecektir. İnşallah inşaatın bitirilmesi ile Çankırı'mızda sağlık hizmetleri yeni binasında daha modern ve farklı bir ortamda devam edecektir. Ayrıca Sağlık Bakanı Sayın Recep AKDAĞ, doktorlar için zorunlu hizmet zorunluluğunun Anayasa Mahkemesince kabul edilme kararı sonucu olarak da Çankırıya çeşitli branşlarda uzman doktorların gönderileceğini ifade etmiştir.

Tüm halkımıza sağlıklı günler dileği ile hayırlı olmasını temmini eder, saygılar sunarız.

Prof.Dr.Hikmet ÖZDEMİR

Çankırı Milletvekili

Düzenleyen ahmetgulsen - 14.03.2006 Saat 19:40
Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.03.2006 Saat 19:29
Teşekkürler Sayın Vekilimiz. Duyarlı tutumunuz biz Çankırılılar tarafın dan takdire şayandır. Saygılarımızla...
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
derelli Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.03.2006 Saat 11:34

Öncelikle duyarlılığınıza, sonra emekleriniz karşısında alınan sonuçta, gösterdiğiniz gayretlere teşekkür ediyorum Sayın Vekillerimiz. Keşke bu çözüm daha önce gündeme getirilip, hastanemizin sağlık kadrosu, teknolojisi daha genişlemiş olarak halka hizmetini biran önce sunmaya başlasaydı. Hepimiz bildiği üzere, Sağlık Sektörü artık ülkeler arası turizm olmaya başlamıştır. Diliyorum üstün çalışmalarımızla ilimizi sağlık sektöründe bir numara yapma gayretimiz boşa gitmeyecektir. Saygılarımla.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek