Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Fatih BAYRAM [Üniversiteden]
 
Müjde..! Çankırı'ya AB yardımı geliyor..!
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Fatih Bayram
Yetkili Üye


Çankırı / Orta
311 Cevap
Gönderim - 23/12/2004 :  18:50:36    
Avrupa Birliği (AB) gelecek yıl 10 il, 2006 yılında ise 13 ile hibe yardımında bulunacak.

Gelecek yıl, AB fonlarından, Samsun, Kastamonu ve Erzurum merkezli olmak üzere, Amasya, Çorum, Tokat, Çankırı, Sinop, Bayburt, Erzincan illerine 52 milyon Euro'luk hibe yardımı yapılacak.

Bu 10 ile yapılacak hibe yardımı, en geç Mart ayında, bu illerde ilan edilecek ve Şubat ile Mart aylarında da, Avrupa Birliği Genel Sekreterliği ile DPT, Hazine uzmanları, bu hibelerden yararlanma koşulları konusunda ayrıntılı bilgilendirme turları düzenleyecekler.

Toplam 52 milyon euro'luk hibe yardımı, küçük altyapı projeleri, (örneğin beldelerin arıtma tesisi sistemleri vb.) küçük ve orta ölçekli şirketlerin, sivil toplum kuruluşlarının kalkınmaya yönelik finansman ihtiyaçları ve yerel kalkınma projelerinde kullanılacak.

(bu yazıyı bir haber sitesinde gördüm,gözümü yumarak "çankırı da olsun" diyerek sayfayı açtım ki varmış...
umarım yatırımlardan nasibini alamayan Çankırı bu fırsatı iyi kullanır)

Düzenleyen - fatihbayram on 23/12/2004 18:51:14

_________________________
Herşey Çankırı İçin...


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git