Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Ali KÖR [Köşe Yazıları]
 
Büyük Köprü Caddesi
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Ali Kör
Bizim Çankırı Gazetesi Sahibi


Çankırı
18 Cevap
Gönderim - 19/07/2005 :  15:34:57      

26 Temmuz salı günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Çankırı’yı ziyaret ederek, Belediye’nin vatandaştan alarak aslına uygun yaptığı onarım ile hizmete açacağı, geçmişte bir dönem Hastane olduğu idda edilen binayı hizmete açacak.

Çankırı Belediyesi Başbakan Tayyip Erdoğan’ın geçeceği Karataş Mahallesi Büyük Köprü Caddesini geçişe hazırlamak için yoğun çaba harcıyor.

Caddede bulunan asvalt kazındı, yaya kaldırımları kazındı, yeniden kaldırımlar yapılıyor, yola ise parke döşemesi yapılıyor. Cadde üzerinde bulunan binaların yıkılmaya yüz tutmuş cephesi kurulan iskele ile onarılıp, badanası yapılacak.

Bir haftalık dönemde Çankırı Belediyesi, şehrin girişini ve Karataş Mahallesi ile Başbakan’ın geçeği cadde ve sokakları tamamlamak için yoğun bir çalışma temposu içerisine girdi.

Sit alanı içerisinde bulunan Çankırı’nın tarihi dokusunu yeniden yapılanmasına yapılan öncülük takdir görürken, bina sahiplerinin bunu görüp, görmeyecekleri ise merak konusu.

Ali Kör
Bizim Çankırı gazetesi Sahibi

korgun
Çankırı Gönüllüsü231 Cevap
Gönderim - 20/07/2005 :  01:30:49       
  Ali Abi sitemize hoş geldiniz.

 sayfa başına git

forvet
Çankırı Gönüllüsü


İSTANBUL
153 Cevap
Gönderim - 20/07/2005 :  21:23:37       
  SAYIN ALİ BEY HASTANE OLDUĞU İDDİA EDİLENDE NE DEMEK ALLAHAŞKINA ? PARDON AMA BU NASIL ENFORMASYON ?

YILMAZ UZUN  sayfa başına git

derelli
Yetkili Üye


ANKARA
201 Cevap
Gönderim - 29/07/2005 :  09:45:21       
  Sn.Ali Kör bey yukarıdaki bilgilendirme yazısında "geçmişte bir dönem Hastane olduğu idda edilen binayı" ifadesinden acaba geçmişte burasının hastane olarak kullanılmadığını mı anlatmak istemiştir. Yoksa ifadesi maksadını mı aşmıştır? konuya bir açıklık getirilirse okurlarından birisi olaak memnum olacağım. Saygılarımla

 sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   


-2147467259|Operation must use an updateable query.
Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git