Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 İdarecilere Soruyorum
 
TÜRKİYE YİNE PARSELLENİYOR!!! SEVR HORTLUYOR...!!!
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
paradisee18
Okur


ÇANKIRI
14 Cevap
Gönderim - 15/01/2004 :  23:46:42    
ÖNCELİKLE HEPİNİZE SEVGİ VE SAYGILARI SUNUYORUM.

GEÇENLERDE HABERLERDE GÜNEY DOĞU ANADOLUNUN KÜRDİSTAN OLARAK GÖSTERİLDİĞİNİ BİR BELGE, ARDINDAN BU GÜN ERMENİ SOY KIRIMI İLE İLGİLİ PROGRAM, ARDINDANDA MİSYONERLİK ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ KAPADOKYA VE DOĞU ANADOLUDA YAPILAN ÇALIŞMALAR VE GAYRİMENKUL ALIMLARI KARŞIMA ÇIKTI.

ÜZGÜNÜM AMA SİZLERE SORMAK İSTİYORUM, DAHA NE KADAR GÖZÜ KAPALI OY VERMEYE VE BU TÜR FAALİYETLERE DAHA NE KADAR DAHA İZİN VERMEYE NİYETİNİZ VAR BİLMİYORUM AMA BENİM YOK!!!!

EMİNİM ATATÜRK SAĞ OLSA VE BU GÜNLERİ GÖRSEYDİ BİR ÇOK KELLE GİDİRDİ. EMİN OLUN ÇOK SEVİNİR, HATTA O KELLELERİ ALMASINA YARDIMCI OLURDUM. DURUN VE KENDİNİZE BİR BAKIN.LAZ, KIRGIZ, ÇERKEZ. SOYUNUZ TÜRK İSE ŞUNU KAFANIZA İYİCE SOKUN Kİ "TÜRK'ÜN TÜRK DEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.!!!"

ÖZELLİKLE ANTALYA, ALANYA, İZMİR, BODRUM, KUŞADASI, NEVŞİHİR, VAN, SİİRT, ERZURUM, BATMAN, DİYARBAKIR, İSTANBUL GİBİ İLLERİMİZDE YOĞUN BİR GAYRİMENKUL ALIMI DEVAM ETMEKTE. YAKINDA İSRAİL GİBİ TOPRAĞIMIZ ELİMİZDEN ALINIP ORTADA KALICAZ. BİR TOPLUMU KAN DÖKMEDEN YOK ETMENİN EN BASİT YOLU TOPRAĞINI ELİNDEN ALMAKTIR. DAHA SONRA BURDA BENİM MALIM,HAKKIM ÇOK DİYİP GERÇEK SAHİPLERİNİ DEF ETMEK ŞEKLİNDE KAN DÖKMEDEN TOPRAK ALIMI ÇOK BASİTTİR. SADECE BİRAZ SÜRE GEREKTİRİR.

SADECE OKULDA OKUDUĞUNUZ TARİH BİLGİLERİNİ DEĞİL BİRAZDA GÖZÜNÜZÜ KULAĞINIZI AÇIP ÇEVRENİZE BAKIN. AMERİKANAN KİTLE İMHA SİLAHI VAR DİYE IRAK TOPRAKLARINI İŞGAL ETMESİ AMA HERHANGİ BİR FÜZE BİLE BULAMAMASI VE HALEN ORDA İŞGALCİ KUVVET OLARAK DURMASI SİZE GARİP GELMİYORMU? BİR KAÇ YIL SONRA AYNI ŞEYLER BİZLERİN BAŞINA GELİRSE DİYE HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

İSRAİLİN FİLİSTİNE YAPTIĞI, RUMLARIN KIBRIS BASKISI, ERMENİLERİN SOY KIRIM VIZILTILARI, HRİSTİYANLARIN DİNLERİNİ YAYMA ADINA SÜRDÜRDÜKLERİ MİSYONERLİK FAALİYETLERİ VE İNCİL DAĞITMASI. ÖZELLİKLEDE MÜSLÜMAN KADINLARI HEDEF ALARAK BAŞ ÖRTÜSÜ SORUNUNU ORTAYA ÇIKARTMALARI GİBİ.

KENDİNİ MÜSLÜMAN DİYE ADLANDIRIP AYNI ZAMANDA DIŞ DEVLETLERİN AMAÇLARI İÇİN ÇALIŞAN, HER SEÇİMDEN ÖNCE AMERİKA VE AVRUPA ÜLKELERİNİ ZİYARET EDİP DİREKTİF VE PARA YARDIMI (İSPATLANAMIYOR!) ALMALARI SİZCE NEYİ GÖSTERİYOR.

K A N D Ö K M E D E N T Ü R K İ Y E Y İ İ Ş G A L İ !!!!!

BENCE YABANCILARIN (SONRADAN TÜRK OLANLAR DA DAHİL) HER NE ŞARTLA OLURSA OLSUN TÜRKİYEDEN MÜLK YADA TOPRAK ALMALARI DERHAL YASAKLANMALI, MEVCUT ALINMIŞ OLANLARIDA DEVLETİN ACİLEN GERİ ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE TORUNLARIMIZIN ALABİLECEĞİ NE EV NEDE TOPRAĞIMIZ KALACAK!!!!! BELKİDE TORUNLARIMIZIN ÇOCUKLARI HİÇ OLMAYACAK!!!! OLSADA YAŞAMAYA HAKKI BULUNMAYACAK. BELKİDE HİTLERİN YAHUDİLERE YAPTIĞI GİBİ BAZI MİLLETLER BİZİM TORUNLARIMIZI FIRINLARDA YAKACAKLAR.

BENDEN YAŞCA BÜYÜK YADA KÜÇÜK; SAĞCI , SOLCU YADA DİNCİ FARKETMEZ!
GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNE BAKIN. OKUMA YAZMASI OLMAYAN YADA İLKOKUL MEZUNU İNSANLARI MECLİSE SOKMAYIN. ÜLKESİNİ SEVMEYEN, VATAN TOPRAKLARINI BİR KAÇ KURUŞA SATABİLECEK ŞAHSİYETLERİ MECLİSE SOKMAYIN.

TORUNLARINIZIN YADA ONLARIN ÇOCUKLARININ AHLARINI ALMAMAK, MEZARINIZDA RAHAT YATMAK İSTİYORSANIZ ELİNİZE, BEYNİNİZE VE OYUNUZA SAHİP ÇIKIN! SAYGILARIMLA..

Düzenleyen - paradisee18 on 15/01/2004 23:50:48

Bu Vatan Hepimizin

mhm402
Okur


Çorum
11 Cevap
Gönderim - 16/08/2004 :  17:58:28       
  AH "CENNET" ARKADAŞIM DURUMUDAN NE KADAR MUZDARİPMİŞSİN BÖYLE.YAZINI OKUDUM VE ZANNETTİM Kİ VATAN ELDEN GİTTİ GİDECEK.ŞUNU BİLMELİSİNİZ Kİ EN BU İKTİDARA OY VERENLER EN AZ SENİN KADAR VATANI VE MİİLETİ KONUSUNDA HASSASTIRLAR.TABİİ ŞU AN ÜLKEYİ YÖNETENLER DE...SAYIN ARKADAŞIM ATATÜRKÜN VİZYONUNU BİR BÜTÜN OLARAK ALGILAMAMIZ GEREKİYOR.ATATÜRK DEĞİLMİYDİ BİZE ÇAĞDAŞ UYGARLIK DÜZEYİNİN ÖTESİNİ HEDEF OLRAK GÖSTEREN?ATATÜRK DEĞİLMİYDİ DIŞ POLİTİKADA TÜRKİYENİN BÖLGENİN LİDER ÜLKESİ OLMASINI İSTEYEN? BAŞÖRTÜSÜ KONUSUNU ÖNCEKİ İKTİDARIN(Kİ BİR PARÇASI VATAN MİLLET AŞKIYLA YANIP TTUTUŞUYORDU)NASIL ÇÖZDÜĞÜ DAHA HAFIZALARDAN SİLİNMEDİ.
SELAMLAR, SAYGILAR..

 sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   


-2147467259|Operation must use an updateable query.
Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git