Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org

Tüm Forumlar
 DİĞER DERNEK ve STK'LAR

ÇANKIRI TURİZM DERNEĞİ kuruldu
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Ahmet GÜLŞEN
Yönetici

Kayseri
642 Cevap
Gönderim - 31/12/2004 :  15:10:43        
Çankırı’da turizmin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla Çankırı Valisi Sayın Ali Haydar ÖNER’in teşvikiyle “ÇANKIRI TURİZM DERNEĞİ” kurulmuştur.

Cumhuriyet Mahallesi Park Sokak No:2/B adresinde faaliyetini sürdürecek olan derneğimiz aşağıda isimleri belirtilen “Kurucular Kurulu”ndan oluşmuştur.

Başkan : Zeki TEKİN
Başkan Yrd. : Fahri ÇAPTI
Muhasip : Nusret ACAR
Üyeler : M.Kemal KARATATAR, Mikail KARA, Ethem YENİGÜRBÜZ,
Aydın DEMİRÖZ, Sevinç MERTKAN, Sevinç ÜLKER

Çankırı’da turizm potansiyelini harekete geçirmek amacıyla turizme gönül veren herkesi Dernek çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.

Gösterilecek ilgiye şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarız.

Çankırı Turizm Derneği
Yönetim Kurulu

Ahmet GÜLŞEN

ademiroz
Yetkili Üye

istanbul
121 Cevap
Gönderim - 31/12/2004 :  19:53:54       
  2004'ün son saatlerinde, turizm derneğinin kuruluş haberini buradan okudum. Başarılar diliyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerim için 2005'te sağlık ve huzur temenni ediyorum.

Düzenleyen - ademiroz on 31/12/2004 19:55:04

Düzenleyen - ademiroz on 02/01/2005 11:41:28

sayfa başına git

derelli
Yetkili Üye

ANKARA
201 Cevap
Gönderim - 01/01/2005 :  09:46:47       
  Çankırımızın büyük bir eksikliği olan Turizmin(Hizmet Sektörü)nün gelişmesine önemli destek vereceğine inandığım Turizm Derneğinin kurulmasına bu sektörün eğitim kaderemesinde yer alan birisi olarak inanılmaz derecede memnun oldum. Derneğin kurulması fikrini ortaya koyan ve kuruluşunda emeği geçen,ve kurucular içinde görev alan tüm hemşehrilerimi bu çabalarından dolayı tebrik ediyor, Çankırımızın gelişiminde ileriye yönelik yapacakları çalışmalarında başarılar diliyor ve bilcümle hepsini tebrik ediyorum.

sayfa başına git

Recep Cirik
Yetkili Üye

Gent
373 Cevap
Gönderim - 01/01/2005 :  13:52:46       
  Başarılar Diliyorum.
Çankırı Müzesinin tanıtımı ve yaren evinin pazar günü açık tutlması , tuz mağaralarının tanıtımı, Çankırı el sanatları, Çivitçioğlu medresesi ve tarihi yapıların koruma altına alınması için Ankara'da Turizm ve Kültür Bakanlığında çalışan hemşehrilerimizden bilgi ve birikim desteği alınması için girişimlerde bulunmalarını diliyorum.
Zor göreve talip olan değerli yöneticilere bizler de yardımcı olmaya hazırız.

sayfa başına git

ilgazlilarbirligi
Yetkili Üye

ANKARA
20 Cevap
Gönderim - 03/01/2005 :  07:16:08     
  Yeri derneğimiz hayırlı olsun. Yeni derneğimizi de ÇANKIRI DERNEKLER FEDERASYONU NA katılmaya davet ediyorum. Ayrıca tüm idari konularda danışmanlık hizmetlerine yardımcı olmaya hazırız.
ÇANKIRI DERNEKLER FEDERASYONU İrtibat: 0.312 361 13 22

sayfa başına git

Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git