Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 DİĞER DERNEK ve STK'LAR
 
Yeni yıla girerken fidan dikin
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Önceki Konu  
Recep Gülşen
Yönetici


Konya
76 Cevap
Gönderim - 31/12/2004 :  14:21:12      
Yeni yıla girerken fidan dikin !

Çevre ve Kültür Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD), yeni yıla girerken kutlama adına çam ağacı kesilmesi yerine fidan dikilmesi çağrısında bulundu.

ÇEKÜD'den yapılan yazılı açıklamada, Güney Asya'da meydana gelen deprem ve tsunami felaketi sonucu yüzbinin üzerinde insan hayatını kaybederken, ne amaçla olursa olsun eğlence programları düzenlenmesinin yanlış olacağı vurgulandı. Açıklamada, "Bizler ÇEKÜD olarak herkese, yeni yıla girerken kutlama adına yüzlerce çam ağacının kesilmesi yerine, yeni umutların simgesi olarak bir fidan dikmelerini öneriyoruz. Bireysel olarak fidan dikme fırsatı olmayan çevreye duyarlı vatandaşlarımıza, bu yıl beşincisini düzenlediğimiz ağaç dikme kampanyamıza katkıda bulunmalarını tavsiye ediyor ve herkesi duyarlı olmaya çağırıyoruz. Yeni yıla girerken hediyeniz bir fidan olsun" denildi.

ÇEKÜD İRTİBAT

ADRES :

Fevzipaşa Cad. Kınalızâde Sok. No:7/2 Fatih / İstanbul

Telefon : 0 212 621 77 00 (Pbx)
Faks : 0 212 631 32 69
E - Posta : bilgi@cekud.org


Yeni yılın bütün dostlara mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle...

Recep Gülşen


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   


-2147467259|Operation must use an updateable query.
Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git