Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Nurettin DERELLİ [Köşe Yazıları]
 
konferans
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
derelli
Yetkili Üye


ANKARA
201 Cevap
Gönderim - 08/12/2004 :  12:12:35      
ANKARA ÇANKIRI’LILAR YAREN GRUBUNDAN KONFERANS
AB Fonlarının Kullanımında Çankırı’nın yeri ve önemi ile sağlayacağı fırsatların değerlendirilmesi


Çankırı için bir ilk; Konferansı online yayınlıyoruz.
Konferansı Online İzlemek için tıklayınız
Not: Bilgisayarınızda Windows Media Player kurulu olmalıdır. Ayrıca sitenin teknik imkanları kısıtlı olduğu için uzun süreli yayında kalmayacaktır izlemek için acele ediniz. Program sayın Nurettin Derelli'nin göndediği CD'lerden düzenlenerek yayına alınmışltır. (Ahmet GÜLŞEN)ANKARA ÇANKIRI’LILAR YAREN GRUBUNDAN KONFERANS
Nurettin DERELLİ

Ankara’da faaliyet gösteren Ankara Çankırı’lılar yaren grubu tarafından 11 Aralık 2004 tarihinde Ankara Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Bahriye Üçok Caddesi No: 2 Beşevler-Ankara adresinde saat 13.30 siyasiler, yerel yöneticiler,sanayiciler, iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarının iştiraki ile uluslar arası Finans ve Dış Ticaret Uzmanı Nilüfer ARIAK’ın konuşmacı olarak katılacağı “AVRUPA BİRLİĞİ FONLARININ KULLANIMINDA Çankırı’nın yeri ve önemi ile sağlayacağı fırsatların değerlendirilmesi konulu bir konferans verilecektir. Söz konusu konferansta Japon ve Dünya Bankası kredilerinin kullanımı da işlenecektir.

Konferans davetiyesi Cansaati.org sitesinin Çankırı için düşünüyorum bölümünde yayınlanmış olup, tüm müteşebbisler davetlimizdir.

Saygılarımla.
Yaren Grubu adına Nurettin Derelli

alıntı:
Çankırılılar YAREN Grubu ve Sayın Osman Necip KOCATÜRK'ün Çankırının gelişen ve değişen dünyadan ekonomik, sosyal ve kültürel alanda maksimum fayda sağlaması amacıyla gösterdikleri çaba ve gayretelerine teşekkür eder, şahsını ve ekibini kutlarım. Çankırı için düşünen, çalışan, üreten böyle başarılı beyinlerin her platformda desteklenmesi dileği ile selam ve sevgiler sunarım.
Prof.Dr.Hikmet ÖZDEMİR
Çankırı Milletvekili

Ahmet GÜLŞEN
Yönetici


Kayseri
642 Cevap
Gönderim - 09/12/2004 :  13:23:06         
  Sayın Derelli,
Yukarıda belirtilen etkinlikte sunulacak olan tebliğ ve konuşma metinlerini hatta mümkünse ses ve görüntü dosyalarını sitemizde yayınlamaya hazırız.

II. Çankırı Bilgi Şöleninden sonra programda sunulan tebliğilerin bir kısmı sitemizde yayınlanmıştır.

Ahmet GÜLŞEN  sayfa başına git

Ahmet GÜLŞEN
Yönetici


Kayseri
642 Cevap
Gönderim - 16/12/2004 :  14:14:04         
  Sayın Nurettin Bey'in ısrarlı davetlerine icap edemediğim için duyduğum üzüntü Sayın Derellî'nin konferans çekimlerini gönderdiği CD yi izleyince bir kat daha arttı. Ne kadar verimli, ne kadar hazırlıklı bir sunu. Konferansı veren Sayın Nilüfer ARIK gerçekten kosunda bilgi birikine sahip. Umarız Çankırılı bürokratlar ve müteşebbisler gereği gibi istifade etmişlerdir.

Şuan çalışmalarımnız devam etmekte olup, bu konferansı en kısa zamanda sizlerin de online istifadesine sunacağız. Bekleyiniz.

Ahmet GÜLŞEN  sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   


-2147467259|Operation must use an updateable query.
Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git