Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Süreyya Ayhan'a Tebrikler
 
Kızının doping yaptığına inanmıyor
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Ali Karaabali
Yetkili Üye


Istanbul
209 Cevap
Gönderim - 13/08/2004 :  12:04:04      
Milli atlet Süreyya Ayhan’ın babası Yaşar Ayhan, kızının doping yaptığı yönündeki haberlere inanmıyor.

Yaşar Ayhan, “Gerçekler yakında ortaya çıkacak. Kızım sakatlandı, O'na destek vermek yerine hakkında yalan yanlış haber yapılıyor.” dedi.

Çankırı’nın Korgun ilçesinde yaşayan Yaşar Ayhan, kızı ile henüz görüşemediklerini söyledi. Son günlerde basına yansıyan haberleri değerlendiren baba Ayhan, olanlara inanamadığını, basının devamlı yıpratıcı, kötüleyici haberler yayınladığını kaydederek, “Bunlarda bizi ailece üzüyor.” dedi. Süreyya’ya başarılı olduğu zaman 70 milyonun sahip çıktığını belirten Ayhan, henüz kesin bir şey ortaya çıkmadan kızının yıpratıldığını söyledi. Kızının gerekli açıklamaları yapacağını belirten Ayhan, “Sporcumuza sahip çıkacağımıza yıpratıyoruz. Süreyya 70 milyonu tek başına götürüyor, ama 70 milyon O'nu tek başına çekemedi. Kızımın şu durumu hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Ben doping yapacağına inanmıyorum. O’nun her antremanı doping gibi, ayrıca doping yapmasına ihtiyaç yok. O’nun azmi Türkiye’nin başarısı içindi. Önceki yarışmalarında ruhunu ortaya koyarak birinci oldu. Dopingle şampiyon olmadı.” dedi. Baba Ayhan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Doping de olabilir, korkmuş da olabilir. Bütün bunlar Süreyya’yı yıpratmayı gerektirmez. Nerdeyse bizi vatan haini ilan ettiler. Bacağındaki sakatlığı zaten vardı. Bunun için tedavisi devam ediyordu. Bizim için şu an önemli olan kızımızın sağlıklı olarak dönmesi. Bundan sonra da yeni başarıların geleceğine inanıyorum.”

Kaynak:Zaman Gazetesi

Düzenleyen - AliKaRaabalı on 13/08/2004 12:05:16

İst.Kültür Üni.
akaraabali@hotmail.com
Ali Karaabali
ÇANKIRI-KORGUN/DİKENLİ KOYU
www.dikenlikoyu.com


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git