Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Süreyya Ayhan'a Tebrikler
 
Hemşehrimiz SÜREYYA Bizleri Üzdü!!
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
yaburka
Yorumcu


Çankiri
50 Cevap
Gönderim - 08/08/2004 :  01:50:51    
Milli atletimiz hemşerimiz Süreyya Ayhan nın sakatlığı Tüm dünya gibi biz Çankırı lılarıda çok üzdü.Ama benim acizane düşüncem Ayhanın bu sakatlığı nın sorumlusu yine kendi ve antırönürünün sorumsuzluğu.Çünkü aylardır hiç bir müsakabaya katılmazken!! gerekçe olarakta ya sakatlanırsam diye demeçlerinin arkasından hemde olimpiyatlara az bir süre kala bukadar korunmasına rağmen sakatlanması kafamda soru işareti ne sebeb oldu...İnşallah benim düşündüğüm gibi değildir.Artık ELVAN a Allah yolunu açık eder...

iSMAiL ER&YAPRAKLI

ozanyazar
Yetkili Üye


Ankara
81 Cevap
Gönderim - 09/08/2004 :  16:34:13       
  "Vuralım abalıya" misali olacak ama Süreyya hanım hakkında ilk, evli bir adamla ismini duyduğumda içim üzüntüyle dolmuştu. "Gönül bu ferman dinlemez, insanın başına her şey gelir,büyük konuşmamak lazım" diyerek kendi kendimi susturdum. Fakat zamanla Süreyya hanımın antreman yerlerinde çıkardığı sorunları ve bunların geri planında spor müdülüklerinde bazı atamaların,görevden almalarla ilgili faaliyetler olduğu yazıldı-çizildi.

Öyle de olsa , konu sadece bir bekçimizin kalbini kırma da olsa, sonuçta bizim de içimiz cızladı. Biz hemşerimizi daha güzel özellikleriyle görmek-duymak-okumak isteriz İnşallah bundan sonra böyle olur.
Ayrıca şu ana kadar bildiğim özellikleriyle,kişiliğiyle takdire şayan olan Elvan kardeşimizin de başarılarının devamını dilerim

Düzenleyen - ozanyazar on 09/08/2004 16:41:24

(Kendince)SAiR-YAZAR
huzur.sehri.com

Ahmet Ünal ÇAM
KOSE YAZILARI


 sayfa başına git

Ali Karaabali
Yetkili Üye


Istanbul
209 Cevap
Gönderim - 09/08/2004 :  17:08:40       
  Ben Bu sakatlığı anlamadım,kimi sakat diyor,kimi doping her ne olursa olsun ona geçmiş olsun diliyorum.Arkandayız Sürreya

İst.Kültür Üni.
akaraabali@hotmail.com
Ali Karaabali
ÇANKIRI-KORGUN/DİKENLİ KOYU
www.dikenlikoyu.com  sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git