Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Süreyya Ayhan'a Tebrikler
 
Süreyya Ayhan Olimpiyatlarda Yok!!
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Ali Karaabali
Yetkili Üye


Istanbul
209 Cevap
Gönderim - 06/08/2004 :  23:43:18      
Milli atlet Süreyya Ayhan, Atina'da yapılacak Olimpiyat Oyunları'nda sakatlığı nedeniyle yarışamayacak. Konu ile ilgili açıklamada bulunan, Süreyya Ayhan'ın Doktoru Tamer Çavuş, Ayhan'ın sağ Lateral hamstringlerinde Tenosynovit (baldır kaslarını saran zarların iltihabı, aşırı yüklenme) tespit edildiğini, bu nedenle Süreyya Ayhan'ın olimpiyatlarda milli formayı giyemeyeceğini söyledi.


Düzenleyen - AliKaRaabalı on 06/08/2004 23:50:36

İst.Kültür Üni.
akaraabali@hotmail.com
Ali Karaabali
ÇANKIRI-KORGUN/DİKENLİ KOYU
www.dikenlikoyu.com

Ali Karaabali
Yetkili Üye


Istanbul
209 Cevap
Gönderim - 06/08/2004 :  23:49:57       
 
Başbakan Erdoğan, sakatlığı nedeniyle Atina'da yapılacak olimpiyatlara katılamayacağı açıklanan Süreyya Ayhan'ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, AK Parti Genel Merkezi'nden ayrılırken gazetecilerin sorusu üzerine, Başbakan Erdoğan'ın milli atlet Süreyya Ayhan'ı telefonla aradığını söyledi,

İst.Kültür Üni.
akaraabali@hotmail.com
Ali Karaabali
ÇANKIRI-KORGUN/DİKENLİ KOYU
www.dikenlikoyu.com  sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git