Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 İmza Kampanyaları
 
İmza Kampanyası [Tatlıçaya Atıksu]
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Önceki Konu  
Ahmet GÜLŞEN
Yönetici


Kayseri
642 Cevap
Gönderim - 12/07/2004 :  17:05:28        
Tatlıçaya Akan Atıksu İçin İmza Kampanyası


Çankırı’da çeşitli sivil toplum kuruluşlarında faal olarak çalışan ve özellikle Şehrin ağaçlandırılması, tabiatın korunması yönündeki faaliyetleriyle tanıdığım sayın Kadir Yavuz çevre ve halk sağlığını tehdit eden atık su konusunda bir imza kampanyası başlatmıştır. Konu hakkında bize faks ile bilgiler ulaştıran sayın Yavuz’un imza kampanyasına duyarlı olmanızı tavsiye ediyoruz. Kampanya için aşağıda köprüsü verilecek olan belgeyi siteden indiriniz/yazdırınız ve imzaladıktan sonra belirtilen iletişim adreslerine fax, email veya elden teslim suretiyle ulaştırınız.

alıntı:
Vilayet Makamına
Çankırı

Şehrimizin içinden geçen tatlı çay uzun bir yol katetmekte ve bu yol boyunca çevresine hayat vermektedir. Birçok bağ ve bahçe tatlıçaydan sulanmakta, birçok kişi buradan balık tutmakta, yazın çocuklar burada yüzmektedir. Hatta birçok kadın bu suda çamaşır yıkamaktadır.

Tatlıçay Şehrimizin ekolojik yapısının da önemli ve etkileyici bir unsurudur. Kirlenen bir dere hem tabiatı hem de halk sağlığını ciddi boyutta tehdit edecektir. Bu bilinçle son zamanlarda kimi kamu kurumları ile kimi fabrikaların atıklarının tatlı çayı kirlettiği gözlemlemekteyiz. Daha sağlıklı bir yaşam için atık suların tatlı çaya akıtılmasının önüne geçilmesi gerekmektedir.

Gereğinin yapılmasını saygılarımızla arz ederiz.
…../…./2004

Sıra İsim Soyisim İmza
1
2
...


İmza kağıdını indiriniz/yazdırınız yada aynı belgeyi internet ortamında imza kağıdında belirtilen Valilik e posta adresine gönderiniz.

Ahmet GÜLŞEN

ozanyazar
Yetkili Üye


Ankara
81 Cevap
Gönderim - 26/07/2004 :  11:14:02       
  Bu güzel kampanya için Kadir Yavuz bey ve destek olan Ahmet Gülşen beye teşekkür edip, yeni belediye başkanımızın da ilgilenmesiyle gerçekleşecebilecek bir rica da bulunmak istiyorum. (Yapılabilirligi incelenmesi dileğiyle) Bazı şehirlerde yeraltı sularının keşfedilerek güçlü motorlarla halkın kullanımına sunulduğunu gördüm. Şehrin içinden geçen çay boyunca (Şehirden daha yukarılarda) Yenice köy- Ayan hatta Korgun'a kadar çeşitli yerlerde yeraltı suyu aransa ve tatlı çaya katılsa diyorum. Hem tatlı çay yazın kurumaz, hem daha temiz olur, hem de sulama veya mesire alanları olarak faydası artar.
Acizane bir düşüncemi (umut da olsa) paylaşmak istedim. Hoşça kalınız...


Ahmet Ünal ÇAM

(Kendince)SAiR-YAZAR
huzur.sehri.com

Ahmet Ünal ÇAM
KOSE YAZILARI


 sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   


-2147467259|Operation must use an updateable query.
Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git