Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Süreyya Ayhan'a Tebrikler
 
Süreyyamız Transfer Oldu...
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Önceki Konu  
Fatih Bayram
Yetkili Üye


Çankırı / Orta
311 Cevap
Gönderim - 13/06/2004 :  18:24:22    
7 yıldır Gaziantep Büyükşehir Belediyespor adına yarışan Avrupa Şampiyonu Milli atlet Süreyya Ayhan, Toplu Konut İdaresi Spor Kulübü ile anlaştı

Avrupa Şampiyonu Milli atlet Süreyya Ayhan, Toplu Konut İdaresi Spor Kulübü ile anlaştı. 7 yıldır Gaziantep Büyükşehir Belediyespor adına yarışan Süreyya Ayhan, bugünden itibaren Toplu Konut İdaresi Spor Kulübü (TOKİ) adına yarışacağını söyledi.

Milli atlet Süreyya Ayhan, antrenörü Yücel Kop ve TOKİspor Kulubü Başkanı Levent Akçay ile birlikte yaptığı açıklamada, artık bugünden itibaren TOKİ Spor Kulübü adına yarışacağını söyledi. TOKİ Spor Kulubü'ne geçmekten çok mutlu olduğunu ve bundan sonra her şeyin çok daha güzel olacağını ifade eden Süreyya Ayhan, "Sponsor olsun olmasın bundan sonra hiç önemli değil" dedi.

TOKİ Spor Kulübü Başkanı Levent Akçay ise, Süreyya Ayhan ve Yücel Kop'un kendilerine gelen teklifler arasından TOKİ Spor Kulubü'nü seçmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Bugün bizim için güzel bir gün. Süreyya Ayhan'ın ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesi için üzerimize düşen her şeyi en iyi şekilde yapacağız" diye konuştu.

Antrenör Yücel Kop da, sözleşmenin önümüzdeki günlerde düzenlenecek bir törenle imzalanacağını söyledi.

_________________________
Herşey Çankırı İçin...


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git