Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Süreyya Ayhan'a Tebrikler
 
Valilik Soruşturma Başlattı!!!!
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Fatih Bayram
Yetkili Üye


Çankırı / Orta
311 Cevap
Gönderim - 29/04/2004 :  19:16:31    
- Milli Atlet Süreyya Ayhan'ın çalışma yapmak üzere geldiği tesislere gece bekçisi tarafından alınmadığı yolundaki haberler üzerine Antalya Valiliği tarafından soruşturma başlatıldı.


Antalya Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "29.04.2004 tarihli bazı basın organlarında yayımlanan haberlerde milli atletimiz Süreyya Ayhan'ın çalışma yapmak üzere geldiği tesislere gece bekçisi tarafından sokulmadığı yolundaki haberler üzerine Antalya Valiliğince soruşturma başlatılmıştır" denildi.


Her yıl Antalya'da, değişik organizasyonların yapıldığı belirtilen açıklamada şöyle denildi: "Her yıl Dünya Ralli Şampiyonası, Dünya Triatlon Şampiyonası ve Avrupa Güreş Organizasyonları ile çok sayıda ulusal ve uluslararası spor etkinliklerine ev sahipliği yapan ve ülkemizi temsilde sorumluluğun idraki içerisinde bulunan Antalya'da, milli sporcumuz Süreyya Ayhan'ın gece bekçisi veya herhangi bir görevli tarafından tanınmaması sonucunda tesislere sokulmaması hususu, asla kabul edilemez. Atina Olimpiyatları'nda umudumuz olan milli sporcumuz Süreyya Ayhan'ın, program ve çalışmalarını Antalya'da aksaksızca yerine getirmesinde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nce gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunda tüm ilgililer derhal talimatlandırılmış olup, hiçbirimiz tarafından kabul edilemez konuya ilişkin soruşturma başlatılmıştır."

_________________________
Herşey Çankırı İçin...

Ali Karaabali
Yetkili Üye


Istanbul
209 Cevap
Gönderim - 07/07/2004 :  09:06:32       
  BUra TÜrkiye Olur böyle ŞEyler..

İst.Kültür Üni.
akaraabali@hotmail.com
Ali Karaabali
ÇANKIRI-KORGUN/DİKENLİ KOYU
www.dikenlikoyu.com  sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git