Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org
   
 

 

 
 Tüm Forumlar
 Tahsin MELAN [Köşe Yazıları]
 
Besle Kargayı
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
TahsinMelan
Yetkili Üye


Frankfurt
54 Cevap
Gönderim - 01/06/2005 :  01:54:02      
"Şampiyonlar Ligi ana sponsoru MasterCard, Olimpiyat Stadı’ndaki final için 290 sayfalık İstanbul Şehir Rehberi hazırladı. Rehberde Türklere bir küfredilmediği kalıyor...
Gazetecilere ve yabancı konuklara dağıtılan MasterCard Rehberinin Türkiye’ye hakaretle dolu olduğu ortaya çıktı."

Bu konuyu, Çankırılılar dahil bütün yurttaşlarımızla ilgili olduğunu düşündüğüm için sizlere de duyurmak, paylaşmak istedim.

Saygılarımla

Daha geniş bilgi için:
http://www.dilimiz.com/forum/viewtopic.php?p=2220&sid=416bb9b22b6c7fdce261f741288bab7c#2220


www.dilimiz.com
www.imla.tr.cx (İmlâ Kilavuzu)
www.trvar.tr.cx (Türkçe Karşılıklar)

sezen
Yetkili Üye102 Cevap
Gönderim - 01/06/2005 :  15:46:15     
  Bu haberi geçengün bir siteda okumuştum ve gerçekten çok sinirlendim bu gereksiz milletlerin ellerinden gelse Türk insanlarını bir kaşık suda boğacaklar ama bilmiyorlarki altın nerde olursa olsun herzaman parlar ve değerini kaybetmez. Eğer onlar gibi çamurdan olsaydık her karalamada balçık olurduk ama değiliz artık anlasınlar.
Hayırlı günler.

 sayfa başına git

Sefer Toruk
Çankırı Gönüllüsü


ankara
154 Cevap
Gönderim - 01/06/2005 :  21:03:12       
  Evet Avrupanın adının geçtiği her işe balıklama dalanların gözleri aydın.
Bu konuda futbol federasyonu başkanı Levent Bıçakçı öyle bir açıklama yaptıki gülmedik karga kalmamıştır. Bindiğimiz dala balta sallayanlara o kadar alıştıkki artık..................

(daco)Sefer TORUK  sayfa başına git

mevlutacaroglu
Yetkili Üye


Diyarbakır
44 Cevap
Gönderim - 02/06/2005 :  20:34:01       
  Bu konu gerçekten önemli.Bütün televizyonlar şu kadar dolar reklam yaptık diye bas bas bağırdılar ama demekki asıl reklamı onlar yapmışda haberimiz yok.Yine bizim aleyhimize çalışmışlar.başka ne bekleyebilirizki.Meşhur Amerikan filmlerindeki iyi polis,kötü polis hikayesini hatırlatıyor.Birazda şu meşhur tavşan ve havuç hikayesini.Yinemi oyuna geldik.Tonlarca para geldi ama hakareti yedik mi?İçeride bu kadar düşman varken dışarıdakilere neden şaşıralım?Onlarda görevlerini yapıyor.Her canlı gibi.Mesele bizim ne yaptığımız olmalı bence.
Saygılar sunuyorum katılımcılara.

burak  sayfa başına git

forvet
Çankırı Gönüllüsü


İSTANBUL
153 Cevap
Gönderim - 02/06/2005 :  21:25:50       
  TÜRKÜN TÜRKTEN GAYRI DOSTU YOKTUR DEĞERLİ HEMŞERİLERİM.
AKSİ OLSA ŞAŞARDIM.

YILMAZ UZUN  sayfa başına git


Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

   Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git