Çankırı Araştırmaları Sitesi | Forumlar  
Çankırı Araştırmaları Sitesi  
Çankırı Araştırmaları Sitesinin 2002-2005 dönemi arşiv kayıtlarıdır.
 Arama Forumlar  Yazılar  Resimler  İletişim  
          www.cansaati.org

Tüm Forumlar
 Site Hakkında [teknik ve içerik]

TRT Radyo 1'de cansaati.org tanıtılacak
  Yazıcı Çıktısı /Yazıyı Bilgisayarına kaydet  

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Ahmet GÜLŞEN
Yönetici

Kayseri
642 Cevap
Gönderim - 21/03/2005 :  13:05:14        
TRT Radyo 1 de yayınlanan "Net Var Net Yok" programında bu hafta Cansaati.Org tanıtılacaktır.

25 Mart 2005 Perşembe 15:30 TRT Radyo 1

PROGRAM KAYDINI DİNLEYİN

alıntı:
Net Var Net Yok
24.03.2005 15:30 / RADYO1

Yönetmen: Ali Fuat Gülmez
Orijinal Adı: Net Var Net Yok
Yapımcı: Ali Fuat Gülmez
Süre: 25 dakika
Yapım Yılı: 2005
E-posta:
netvarnetyok@trt.net.tr
Sunucular: Adalet Önder
Program Ekibi: Yapım Yrd : Gonca Gürgen Danışman : Mansur Karakoç

Ahmet GÜLŞEN

Ahmet GÜLŞEN
Yönetici

Kayseri
642 Cevap
Gönderim - 25/03/2005 :  07:24:49         
  Tanıtım gerçekleşti. Beni de canlı yayına aldılar Çankırı'dan bahsettik. Böylece bir iletişim vasıtası daha kullanılarak Çankırımızın tanıtımına katkıda bulunmuş olduk.

Yepyeni tanıtım çalışmaları için hepbirlikte çalışaya davet ediyorum.

Ahmet GÜLŞEN  sayfa başına git

derelli
Yetkili Üye

ANKARA
201 Cevap
Gönderim - 25/03/2005 :  08:55:41       
  Sayın Gülşen;
Çankırı'lıların hizmetine açmış olduğunuz bu site ile zaten üzerinize düşen hizmeti yerine getirmiştiniz. Sitenin Çankırı'lılara vermiş olduğu hizmet sadece yöresel olmadığını adı Çankırı'da olsa Çankırı'nın unutulmuş tarihini, kişilerini, yöresel sanatlarını sitenize topladığınız araştırmacı yazar hemşehrilerimizin uzun ve yorucu çalışmalarını sitenizde neşretmeleri duyarlı diğer matbuat ve görsel yayın araçlarında çalışan kişilerin de dikkatini çekmesi ile Çankırı'nın tanıtımında bu denli desteğinizde takdire şayandır. Sizi bu hizmetinizden dolayı tekrar tebrik ediyorum. Herşey Doğduğumuz toprak olan Çankırı'mız için olsun. Saygılarımla. N.Derelli

sayfa başına git

Celal
Yorumcu

Çankırı
47 Cevap
Gönderim - 25/03/2005 :  09:15:23     
  Sayın Gülşen;
o saatte Radyo dinleyemediğim için tanıtım proğramından bi haber oldum. Tanıtımı cd ye kayıt ettiyseniz cansaati.org radyosunda yayınlamanız mümkün mü şimdiden teşekkür ederim. selamlar

Celalettin KIZILAY
 sayfa başına git

Canbazoglu
Okur

çankırı
5 Cevap
Gönderim - 27/03/2005 :  13:23:55       
  slm ahmer abi nasılsın abi ben harun canbaz abi geçen trt yi dinledim radio 1 dinledim ama siteyi duyamadım senin bu çankırı için olman bana gurur veriyor abi geçen sabah gazetesinde senin yazını gördüm ve sana hak verdim yazılarının devamını diliyorum abi benim üyelik işini aktife edersen evinirim buradaki haberleri yazamıyorum cevap atarsan sevinirim cevabı meil adresime atarmsın haruncanbaz@mynet.com allaha emanet ol

sayfa başına git

inandikli
Yetkili Üye

istanbul
176 Cevap
Gönderim - 27/03/2005 :  17:42:06       
  SAYIN AHMET ABİMİZİ TEBRİK EDİYORUM. KENDİSİ ÇANKIRI İÇİN ÇOK ÇALIŞIYOR. BU ÇALIŞMALARIN SONUÇSUZ KALMAYACAĞINDAN EMİNİM. ALLAH KENDİSİNE YARDIM ETSİN, BİZİ DE BU ŞUURLA ŞUURLANDIRSIN.
AMİN..

Düzenleyen - inandıklı on 27/03/2005 17:43:19

Murat Karaca  sayfa başına git

makav
Çankırı Gönüllüsü

202 Cevap
Gönderim - 27/03/2005 :  20:19:27     
  Gurur verici , tebrikler Ahmet Gülşen Bey.

sayfa başına git

Ahmet GÜLŞEN
Yönetici

Kayseri
642 Cevap
Gönderim - 29/03/2005 :  08:13:29         
  Programın ses kaydı sitemize eklendi

PROGRAM KAYDINI DİNLEYİN

Ahmet GÜLŞEN  sayfa başına git

hasan
Çankırı Gönüllüsü

çankırı-ankara
299 Cevap
Gönderim - 29/03/2005 :  15:27:53       
  Bizim site ayarında İl sitesi yok.Ben tabiki resmi siteleri bunu dışında tutuyorum.Her yönden dikkat çekici ve içeriğide güçlü.

Hasan BAKIR  sayfa başına git

Forumda görüş beyan etmek ve yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir.
Yer alan ifadeler kişisel olup, hiçbir kurum ve/veya kuruluş adına görüş bildirilmez, bildirilse dahi kişisel kabul edilir ve yer alan her görüş yazarını bağlar. Site grup, cemaat, klik  vs bir sınıflama olmaksızın herkese açık olduğu için LÜTFEN POLEMİKLERE GİRMEYİNİZ, sadece kamuya sunacağınız bilgi ve görüşleri bizlerle paylaşınız. Yazılara yapılacak tenkitler edebi ve bilimsel formlar ve bilimsel etik açısından uygun olmalıdır. Kişilik haklarını ihlal halinde, hukuka, ahlaka aykırı görüş beyan edildiği ve ticari reklam yapıldığı durumlarda yazının yayınına izin verilmez. Kitap,dergi tanıtımları ticari sayılmaz. Yazılarınızda yaptığınız alıntılar (iktibaslar) için açıkça kaynak gösteriniz.

Çankırı Araştırmaları sitesi'
nde yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının yada telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması, yayınlanmaması, editörlerimizin ve üyelerimizin kaynak belirtmeden herhangi bir alıntıyı sitemizde yayınlamaması önemle rica olunur. Kaynak belirtilmeksizin sitemizde yayınlanan alıntılar ve görüşler yazarlarını bağlar.

Kalite Anlayışımız:
Lütfen bildirilerinizi yayınlamadan önce yazım kuralları ve içerik açısından kontrol ediniz. Mümkünse önce word belgesi olarak yazıp denetleyiniz. Sonra kopyala-yapıştır yöntemiyle buraya taşıyınız. Dilimize gereken özeni göstermeyen ve kurallara uymayan bildiriler silinecektir.

Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle       © Çankırı Araştırmaları Sitesi hatsanat site yönetim sayfa başına git